Uczniowie z Szydłowa szkolili się w Zakopanem

ePiotrkowRegion Wtorek, 29 września 20201 2863
W dniach 21-23 września br. uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Szydłowie przebywali w Zakopanem. Celem pobytu był udział w szkoleniu pn. „Zwiększenie dochodowości gospodarstw rolnych w kontekście wspólnych działań rolników”. Wyjazd został sfinansowany z kolejnego grantu pozyskanego przez szkołę.

Ładuję galerię...

W programie pobytu, poza stacjonarnymi zajęciami szkoleniowymi, zaplanowano także wyjazd studyjny, prezentujący przykłady działań na obszarach wiejskich – Sądeckiej Grupy Producentów Owoców i Warzyw „Owoc Łącki”, Stowarzyszenia „Łącka Droga Owocowa” oraz Tatrzańsko- Beskidzkiej Grupy Producentów „Gazdowie”.

 

Przedsiębiorcy zaprezentowali produkcję sera w górskich bacówkach, oprowadzili po obficie owocujących sadach czy zapoznali z produkcją certyfikowanych soków regionalnych.

 

W tak pięknej scenerii polskich gór, uczestnicy wycieczki dotarli do ruin zamku w Czorsztynie, wjechali kolejką linową na Gubałówkę, fotografowali się na tle Trzech Koron, przekroczyli nawet granicę polsko-słowacką, kładką nad Dunajcem. Oczywiście nie zabrakło zakupów na najpopularniejszej ulicy w stolicy Tatr - Krupówkach.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_tu ~gość_tu (Gość)29.09.2020 23:31

Doniu i Liber.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat