Uczniowie i nauczyciele z ZSP 1 wspólnie zaśpiewali hymn

Strefa FM Piątek, 09 listopada 20184 8770
Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ładuję galerię...

Punktualnie o godzinie 11.11 wspólnie wykonali hymn narodowy, śpiewali też najpiękniejsze pieśni patriotyczne. - Postanowiliśmy włączyć się do ogólnopolskiej akcji śpiewania hymnu. Zgromadziliśmy całą naszą szkolną społeczność, odśpiewaliśmy hymn narodowy. Zaplanowaliśmy też gry i zabawy, potem będzie grill. Wieczorem planujemy świątecznie oświetlić nasz budynek - mówi Bogusław Łukaszewski, dyrektor ZSP nr 1 w Piotrkowie.


Ważnym elementem wydarzenia było odczytanie fragmentów życzeń dla Niepodległej przygotowanych przez uczniów i spakowanie ich do kapsuły czasu.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

b.becker ~b.becker (Gość)10.11.2018 18:54

hymn z kartki??

11


ELW ~ELW (Gość)09.11.2018 15:02

W dawnym TPS-ie (lata 1970-1980) dziewcząt było niewiele ale z powodzeniem mogłyby zdobić okładki współczesnych kolorowych czasopism....i mimo upływu dziesiątek lat nic się nie zmieniło.
O, przepraszam. Zmieniło się, jest ich więcej.

20


bombolito ~bombolito (Gość)09.11.2018 14:47

Na zdjęciu Pan Jacek Mlonka spoko koleś uczył mnie na Piomie, to były czasy. Pozdrawiam Panie Jacku!!

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat