Uczniowie Piomy z legitymacjami SIMP

ePiotrkow Środa, 15 marca 20171 4880
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Uczniowie szkolnego koła Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich otrzymali legitymacje członkowskie.

Ładuję galerię...

Prowadzący uroczystość Michał Moneta (klasa IV bc T) przywitał licznie przybyłych gości i zaprosił do obejrzenia krótkiej prezentacji multimedialnej przygotowanej przez Igę Szymańską i Mateusza Nowaka (klasa I a T). Niespodzianką dla gości okazał się nakręcony przez Bartka Oleksiewicza (klasa II a T) film, w którym członkowie Szkolnego Koła SIMP opowiedzieli, dlaczego wstąpili do Stowarzyszenia. Dyrektor Lidia Łopusiewicz w ciepłych słowach podziękowała władzom Stowarzyszenia za wyrażenie zgody na powołanie koła SIMP w szkole oraz za dotychczasową współpracę.
Głos zabrali także przedstawiciele Stowarzyszenia: Prezes Oddziału Piotrkowskiego SIMP – Edward Midera, członek Głównej Komisji Konkursu Technik Absolwent Roku - Antoni Michalak oraz Skarbnik Oddziału Piotrkowskiego SIMP i Wiceprezes Zarządu Naczelnej Organizacji Technicznej – Marek Potrzebowski.
Po krótkich wystąpieniach nastąpiło wręczenie legitymacji członkom Szkolnego Koła SIMP. Wszyscy obecni uwiecznili tę chwilę pozując do wspólnej fotografii pamiątkowej, po czym prowadzący, w imieniu pani dyrektor, zaprosił wszystkich na słodką niespodziankę – tort przygotowany specjalnie na tą okazję. 

 

źródło: inf. prasowa ZSP nr 2


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

okok ~okok (Gość)15.03.2017 23:03

też kiedyś dostawałem legitymacje, a nawet ordery....

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat