Uczniowie IV LO zostali lekkoatletycznymi mistrzami Piotrkowa

Środa, 23 września 20206 2881
Lekkoatletyczne Mistrzostwa Piotrkowa odbyły się na Stadionie Miejskim Concordii. Mistrzowski tytuł po raz czwarty z rzędu zdobyli reprezentanci IV Liceum Ogólnokształcącego, którzy zdobyli 1 złoty, 4 srebrne i 4 brązowe medale. Kolejni w drużynowej klasyfikacji byli uczniowie ZSP nr 1 i ZSP nr 2.
fot. IV LO w Piotrkowie

Ładuję galerię...

Uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego obronili tytuł z poprzedniego roku gromadząc łącznie 923 punkty. Dzięki zwycięstwu drużyna IV LO uzyskała kwalifikację do lekkoatletycznych półfinałów wojewódzkich.

 

Złoty medal wywalczyła sztafeta 4x100 metrów w składzie K. Kwiecień, P. Sochacki, P. Kukulski, M. Nojek. 

 

Srebrne Krążki zdobyli: Kacper Kwiecień w biegu na 100 metrów, Wiktor Jagodziński na dystansie 400 metrów oraz Dawid Krzynówek na 1500 metrów, a także Patryk Kukulski w pchnięciu kulą 5 kg. 

 

Brąz przypadł: Mateuszowi Nojkowi w biegu na 100 metrów, Szymonowi Lipskiemu na dystansie 1500 metrów, Danielowi Zielonce w pchnięciu kulą 6 kg oraz Filipowi Sobosowi w skoku w dal. 
Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Super! ~Super! (Gość)23.09.2020 11:11

Wielkie brawa dla nauczycieli wf za pracę i dyrektora za znalezienie ciekawego pomysłu na szkołę, która była jakiś czas temu nad przepaścią.

44


analfabeta ~analfabeta (Gość)23.09.2020 22:52

Ostatni raz jak byłem na zawodach l.a. w Piotrkowie byłem świadkiem jak jedna z zawodniczek wyrzuciła oszczep i przeleciał kilkanaście metrów tyłem a nie przodem , zadziwiający poziom szkolenia bo jak pamiętam to kiedyś nawet dzieci na ulicy potrafiły rzucać oszczepo-patykami zawsze czubkiem do przodu a teraz w XXI nie ma kto w szkole pokazać podstaw rzutu. Wstyd i kompromitacja dla nauczycieli w.f. w szkołach.

21


gość ~gość (Gość)23.09.2020 22:46

Zwycięstwo....a czy wszystkie szkoły brały udział w zawodach jak do tej pory?? Wydaje mi się że nie....

10


analfabeta ~analfabeta (Gość)23.09.2020 22:34

jak można pisać o lekkiej atletyce nie podając wyników to jest coś niesamowitego, określenie złoty, srebrny czy brązowy nic nie mówi bo nawet na olimpiadzie podaje się wynik w ten sposób czarno widzę przyszłość la w naszym mieście

40


gość ~gość (Gość)23.09.2020 12:15

A dziewczyny ? Szanowna redakcja chyba jest szowinistyczna? One tez brały udział i wygrywały ????

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat