Uczennice z Bujen przywiozły medale z mistrzostw wojewódzkich

ePiotrkowRegion Niedziela, 20 grudnia 20200 1574
Młodzi sportowcy z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach – dopingowani przez mistrzów – walczyli o lekkoatletyczne medale. 8 grudnia 2020 roku na terenie Centralnego Ośrodka Sportu w Spale odbyły się Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce.

W konkurencjach lekkoatletycznych wystartowała ośmioosobowa reprezentacja ZS CKZ w Bujnach. Najlepiej wypadła Julia Baraniuk (kl. II LOPsp) w biegu na 800 metrów (rocznik 2001-2005) oraz Małgorzata Turniak (kl. II LOPsp) w skoku w dal. Dziewczęta uplasowały się na III miejscach, otrzymując brązowe medale.


ZS CKZ w Bujnach reprezentowali również: Malwina Łaszek, Karolina Wieczorek, Wiktoria Kaczmarek, Adam Miłak, Mateusz Bąk i Michał Zdonek.
Reprezentantów dopingowali: czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem Paweł Fajdek, a także wicemistrzyni świata i Europy w sztafecie 4×400 m – Anna Kiełbasińska.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat