Uczcili setną rocznicę śmierci Sienkiewicza

Strefa FM Środa, 26 października 20163 3313
Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego oraz uczniowie z piotrkowskich szkół uczcili dziś setną rocznicę śmierci wybitnego pisarza.

Ładuję galerię...

Uroczystość odbywała się w parku im. ks. Poniatowskiego przy pomniku poświęconym pisarzowi. Brali w nich udział m.in. uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz II Liceum Ogólnokształcącego. - Młodzież w przygotowanym przez siebie programie zaprezentowała wszystko to, co związane jest z postacią Henryka Sienkiewicza. Były przedstawione sceny z jego utworów oraz wyraźne nawiązania do przeszłości historycznej - mówił Waldemar Domarańczyk, prezes Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego, które było organizatorem wydarzenia. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pytanie ~Pytanie (Gość)26.10.2016 19:57

Co w tej mega-reklamówce taszczysz Waldziu?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat