UWAGA !!! ATAK TROJANA NA STRONIE PORTALU.

Autor: mcclay Sobota, 03 listopada 20120 3494
Dzisiejszego wieczora nastąpił atak hakerski na stronę.

Uwaga !!! Na stronie portalu pojawił się problem w postaci hakerskiego ataku. Wchodząc na adres witryny, automatycznie uruchamia się wtyczka JAVA, która pokazuje komunikat o zgodzie na uruchomienie. Absolutnie nie klikajmy na "URUCHOM TERAZ" lub " URUCHOM ZAWSZE W TEJ WITRYNIE"

Jeżeli ktoś wyrazi zgodę na uruchomienie wtyczki, automatycznie komputer zostaje zainfekowany. Po krótkim czasie wyświetla się podstawiona strona Policji a wraz z nim zostaje zablokowany komputer. Aby go odblokowac, trzeba uiścic wpłate 300 zł na podane konto.

Osobiście nabrałem się na ten numer i straciłem dostęp do komputera. Wstępnie wiadomo mi że trzeba przeinstalowywac system.

Wygląda to tak jak na załączonym zdjęciu.Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat