UKS Piotrcovia najlepsza w turnieju OZPN

ePiotrkow Sobota, 10 listopada 20182 16231
Młodzi piłkarze Piotrcovii wygrali Halowe Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego w piłce nożnej rocznika 2007. Impreza odbyła się w sobotę 10 listopada w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie.

W imprezie uczestniczyło 10 zespołów  reprezentujących 6 powiatów okręgu piotrkowskiego.  W I półfinale Piotrcovia pokonała 3-1 GKS Bełchatów, a w drugim młodzi piłkarze z Ujazdu niespodziewanie wygrali z RAP Radomsko 2-1. W finale Piotrcovia wygrała 1-0 z Orlikiem Ujazd, a w spotkaniu o III miejsce RAP pokonał 3-0 GKS Bełchatów.

 

- Jestem pod wrażeniem poziomu rozgrywek. Świadczy to o tym, że praca z młodzieżą w klubach jest prowadzona profesjonalnie – powiedział nam Stanisław Sipa, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie.

 

Dwa pierwsze zespoły awansowały do finałów wojewódzkich XIX Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.

 

UKS Piotrcovia: Leon Bandos, Filip Zimowski, Oliwier Latocha, Dominik Bajurski, Dawid Siedlak, Aleksy Sipa, Aleksander Paul, Aleksander Piesik, Denis Ałaszewski, Kacper Staszewski, Krystian Wójcik, Olaf Gasperowicz. Trener: Sebastian Sielski


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)11.11.2018 18:40

Ciebie nie ma gamoniu,Piotrcovia była jest i będzie!!!

00


eee ~eee (Gość)10.11.2018 22:47

Piotrcovii juz nie ma

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat