UKS Concordia dalej niepokonana

Strefa FM Poniedziałek, 07 września 202022
Piłkarze UKS Concordii w niedzielę (6 wrześnie) w 4. kolejce piotrkowskiej klasy A zmierzyli się z Victorią Woźniki. Zawodnicy klubu z ul. Żwirki uzyskali przewagę na boisku już od pierwszych minut spotkania i niesieni dopingiem licznej grupy kibiców z Piotrkowa wygrali 5:3.

Zawodnicy z Piotrkowa przeważali na boisku już od pierwszej minuty, ale kolejnych akcji nie potrafili przez długi czas zwieńczyć bramką. Dopiero w 43. minucie spotkania po precyzyjnym strzale Jakuba Kępskiego, Concordia wyszła na prowadzenie 1:0. Wynik do przerwy się już nie zmienił.

Worek z bramkami otworzył się w drugiej części spotkania. Po rzutach karnych w 50. i 80. minucie meczu, Concordia wychodziła na dwubramkowe prowadzenie, ale za każdym razem piłkarze z Woźnik zdobywali trafienie kontaktowe. Do 89. minuty było 3:2 dla piotrkowian, którzy w ciągu 4 minut strzelili dwie kolejne bramki. W ostatniej minucie Victoria zdołała strzelić jeszcze jednego gola i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:5.

Victoria Woźniki - UKS Concordia 3:5

Concordia: Troszok - Ryszka, Kwaśniak, Stecki, Maluga(Adamczyk) - Cieślak(Mucha), Kępski(Górski), Szafrański - Niepsuj(Bora), Jędrzejczyk(Krzaczyński), Bujakowski(Błaszczyk)