UJK zaprasza na wykład otwarty ze zdobywcą Mount Everestu Piotrem Cieszewskim

ePiotrkow Poniedziałek, 11 marca 20195 2311
Już w najbliższy czwartek, 14 marca, w auli piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odbędzie się wykład otwarty ze zdobywcą Mount Everestu, ambasadorem akcji Szlachetna Paczka, maratończykiem i taternikiem Piotrem Cieszewskim. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 10.00.

Katedra Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytet Jana Kochanowskiego. Filia w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład Piotra Cieszewskiego do auli, który odbędzie się 14 marca o godzinie 10:00 w Filii UJK (Aula) w Piotrkowie Trybunalskim.
Piotr Ciszewski jest profesjonalnym mówcą, zdobywcą Mount Everestu, trenerem przywództwa, przez 10 lat był dyrektorem oddziałów w korporacji budowlanej Skanska, pełnił rolę eksperta w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, jest ambasadorem Szlachetnej Paczki. Na spotkaniu w Piotrkowie będzie opowiadał o doświadczeniach zawodowo-górskich, dotyczących obszaru przywództwa pt. "Lider w akcji".
 
Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)11.03.2019 12:28

Nie lepiej zorganizować otwarty wykład prezydenta Chojniaka?

61


koko ~koko (Gość)11.03.2019 11:13

Super! Brawo Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJK

32


wow ~wow (Gość)11.03.2019 10:17

Zdobywca Mount Everestu - teraz to naprawdę nie jest powód do dumy i chwały. Tam są organizowane praktycznie wycieczki, osoba mająca 4 z w-f jest w stanie go "zdobyć".

04


gość ~gość (Gość)11.03.2019 10:03

Ja tam wolę przyjść na wykład Krzysia

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat