UJK zaprasza na aktywne ferie

UJK Piotrków Trybunalski Środa, 08 stycznia 20200 1967
Gry i zabawy językowe, warsztaty teatralne, zajęcia sportowe, muzyczne i plastyczne - to tylko część atrakcji przygotowanych przez przedstawicieli piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego dla najmłodszych mieszkańców regionu. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

Każdy, kto chciałby uczestniczyć w feriach powinien zgłosić się, wysyłając wiadomość e-mail na adres: ijasewicz@ujk.edu.pl. Przed zajęciami dzieci będą się gromadzić codziennie przy portierni w budynku "B" uczelni. Organizatorzy zapewniają wszelkie materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć. Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Zimowy wypoczynek z UJK zaplanowano od 20 do 24 stycznia, w godzinach 8.00 – 16.00. Zainteresowane osoby mogą kontaktować się z organizatorami pod numerami telefonów: 44 732 74 18, 44 732 74 70. Wszystkie szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie piotrkowskiego Uniwersytetu

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat