U Haeringa będzie pracować ponad 2 tysiące osób

Strefa FM Sobota, 27 września 201444 27969
Do ponad 2 tysięcy osób zwiększy się zatrudnienie w firmie Haaring Polska po oddaniu do użytku nowej hali produkcyjnej. Aktualnie trwa kompletowanie najnowocześniejszego w kraju parku maszynowego fabryki.

- Trwają prace wykończeniowe, to jest ostatni etap. Za kilka tygodni będziemy mogli wchodzić tam z maszynami i zaczynać normalną produkcję. Aby dostosować się do wymagań klientów, aby pozostała część zakładu wyglądała tak samo i była tak samo nowoczesna jak nowa hala, będziemy remontować naszą stara halę. Remont zacznie się w najbliższych dniach, jak tylko będziemy mogli z nowymi maszynami przejść do nowej hali, bo jednak produkcja musi być kontynuowana - mówi Dariusz Pytlewski, dyrektor handlowy Haering Polska.

Firma na bieżąco prowadzi rekrutację nowych pracowników. - Jesteśmy mile zaskoczeni przez naszych klientów, ponieważ jak tylko dowiedzieli się, że rozbudowujemy naszą fabrykę i będzie ona jeszcze bardziej nowoczesna, zaczęliśmy otrzymywać nowe projekty, a istniejące już zamówienia zwiększają się. Dlatego właśnie automatycznie będziemy zwiększać zatrudnienie. W tej chwili zatrudnienie mamy w granicach 1500 osób. Planujemy, że do czasu zakończenia inwestycji i dopóki nie zapełnimy hali maszynami, będzie u nas pracować ponad 2 tysiące osób – dodaje Pytlewski.

Firma Haering Polska jest liderem w produkcji podzespołów do samochodów, zarówno silników, jak i innych części.


Zainteresował temat?

8

3


Komentarze (44)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gośc 21 ~gośc 21 (Gość)27.09.2014 10:30

Niewolnictwo kwirnie i czym tu sie chwalic ,czy Polacy są zawsze tak glupi i nic nie potrafia miec swojego tylko trzeba jak nie dal niemca to żyda pracować .Były zaklady pracy w kraju to nasz rzad solidarnosciowy wszystko wyprzedal i rozkradl a dzis co pozostało? niewolnictwo u obcych we wlasnym kraju

154


xy ~xy (Gość)27.09.2014 10:18

Mam pytanie jakie są zarobki w tej firmie

41


kevin ~kevin (Gość)27.09.2014 09:59

Duma mnie rozpiera , że mogę tam pracować ... a pieniędzy tyle że nie idzie przechwalić ;)

32


Hubcia ~Hubcia (Gość)27.09.2014 09:26

Tak nowe projekty. Mam już dość robienia na próbę "Króćca wylotowego". Dobrze, że już skończyliśmy :P

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat