U Haeringa będzie pracować ponad 2 tysiące osób

Strefa FM Sobota, 27 września 201444 28157
Do ponad 2 tysięcy osób zwiększy się zatrudnienie w firmie Haaring Polska po oddaniu do użytku nowej hali produkcyjnej. Aktualnie trwa kompletowanie najnowocześniejszego w kraju parku maszynowego fabryki.

- Trwają prace wykończeniowe, to jest ostatni etap. Za kilka tygodni będziemy mogli wchodzić tam z maszynami i zaczynać normalną produkcję. Aby dostosować się do wymagań klientów, aby pozostała część zakładu wyglądała tak samo i była tak samo nowoczesna jak nowa hala, będziemy remontować naszą stara halę. Remont zacznie się w najbliższych dniach, jak tylko będziemy mogli z nowymi maszynami przejść do nowej hali, bo jednak produkcja musi być kontynuowana - mówi Dariusz Pytlewski, dyrektor handlowy Haering Polska.

Firma na bieżąco prowadzi rekrutację nowych pracowników. - Jesteśmy mile zaskoczeni przez naszych klientów, ponieważ jak tylko dowiedzieli się, że rozbudowujemy naszą fabrykę i będzie ona jeszcze bardziej nowoczesna, zaczęliśmy otrzymywać nowe projekty, a istniejące już zamówienia zwiększają się. Dlatego właśnie automatycznie będziemy zwiększać zatrudnienie. W tej chwili zatrudnienie mamy w granicach 1500 osób. Planujemy, że do czasu zakończenia inwestycji i dopóki nie zapełnimy hali maszynami, będzie u nas pracować ponad 2 tysiące osób – dodaje Pytlewski.

Firma Haering Polska jest liderem w produkcji podzespołów do samochodów, zarówno silników, jak i innych części.


Zainteresował temat?

8

3


Komentarze (44)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nemo ~Nemo (Gość)28.09.2014 12:49

AUSCHWITZ! praca czyni wolnym- uszlachelnia

710


Berlin ~Berlin (Gość)28.09.2014 12:37

Czy w Niemczech - ktoś pracuje za 1ooo euro? Niech pracodawca wyzyskiwacz Niemiecki nie chwali się że daje pracownikowi- szkoli młode osoby do zawodu! Za ten dobrobyt nikt w Niemczech nigdy nie będzie pracował! Niech Haering!uświadomi głupich Piotrkowian - ile wynosi socjal niemiecki! Turcy mieszkający w niemczech płacą Polaką 1200- 1500 eur- i są sami na socjalu - żenada

81


7 ~7 (Gość)28.09.2014 12:10

"Zanzi" napisał(a):
To nie Polacy są głupi, tylko włodarze tego kraju to albo niekompetentne i zidiociałe pacynki, albo "chciwe pijawki"...

Mądrzy Polacy wybrali idiotów do rządzenia... ciekawe...

40


luzik luzikranga28.09.2014 11:28

"anika" napisał(a):
idźcie do pracy do małego przedsiębiorcy w Piotrkowie. praca w tygodniu tyle ile trzeba zostać po 8 godzinach plus soboty za normalną stawkę bo jak sie nie podoba to spadaj. tu nie ma socjalu, urlopu na dzieci ani wczasów pod gruszą bo za mało pracowników a urlop tydzień w roku.


Na dodatek to bydło uważa się za kwiat tej ziemi. Chociaż kradną, kombinują, nie przestrzegają podstawowych norm, to wciskają te swoje (bardzo często) prymitywne mordki gdzie się da: do rady miasta, do ciał "doradczych", do stowarzyszeń, które mają zastępować instytucje działające zgodnie z demokratycznym porządkiem prawnym. Rzygać czasami się chce.

80


Zanzi ~Zanzi (Gość)28.09.2014 11:03

"gosc-21" napisał(a):
Niewolnictwo kwirnie i czym tu sie chwalic ,czy Polacy są zawsze tak glupi i nic nie potrafia miec swojego

To nie Polacy są głupi, tylko włodarze tego kraju to albo niekompetentne i zidiociałe pacynki, albo "chciwe pijawki"...

60


Robson ~Robson (Gość)28.09.2014 07:31

Bolek jaki Ty jesteś głupi Ręce opadają Gdzie w Piotrkowie masz pracę na umowę i pełny socjal? Kiedyś tak ale w tych czasach Teraz u prywaciarza nie masz nic A pensje minimalne i dobrze jeśli są na czas Więc Pracuj i nie obrażaj innych

62


bolek ~bolek (Gość)28.09.2014 06:44

Wszystko co nasze oddam za kaszę a co nie nasze oddam za ryż.
Komuna jest większa niż była kiedyś.

50


bolek ~bolek (Gość)28.09.2014 06:39

Niewolnictwo kwitnie , teraz będzie 2000 niewolników ,
co ja piszę ?
Za czasów niewolnictwa było lepiej ,bo niewolnik miał dach nad głową ,miał jedzenie i ubranie .
A teraz jak wezmę pensję to muszę wybrać czy zapłacić czynsz czy kupić coś do jedzenia.
Czym tu się chwalić ? Niech dadzą Niemieckie pensje to będzie można ich chwalić , a tak to im h.. im w .....

112


anika ~anika (Gość)28.09.2014 02:46

idźcie do pracy do małego przedsiębiorcy w Piotrkowie. praca w tygodniu tyle ile trzeba zostać po 8 godzinach plus soboty za normalną stawkę bo jak sie nie podoba to spadaj. tu nie ma socjalu, urlopu na dzieci ani wczasów pod gruszą bo za mało pracowników a urlop tydzień w roku. i mimo że zarabiam prawie dwie najniższe krajowe to moje cv pójdzie do hearinga

62


qqryq ~qqryq (Gość)28.09.2014 00:07

"bolek" napisał(a):
Przyjdzie komuna to sie odbierze co nasze.


a Twoje bolku tu jest co? (poza oczywiście własnym zdaniem)

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat