Tylko jeden projekt w budżecie obywatelskim. Pieniądze czekają

Strefa FM Piątek, 21 czerwca 201914 3461
Do 24 czerwca przyjmowane są projekty do budżetu obywatelskiego 2020. Do tej pory do Urzędu Miasta w Piotrkowie wpłynęła tylko jedna propozycja. Do dyspozycji mieszkańców jest 2 mln 400 tys. złotych.

- Minął już prawie miesiąc odkąd piotrkowianie mogą składać swoje pomysły do budżetu obywatelskiego – mówi Jarosław Bąkowicz z piotrkowskiego magistratu. - Wpłynął dopiero 1 projekt, a złożyli go mieszkańcy osiedla Szczekanica. Jest to pomysł z ubiegłorocznej edycji BO, który niewielką liczbą głosów przegrał w głosowaniu.


Projekt „Szczekanica Central Park" zakłada stworzenie miejsca do rekreacji i integracji dla mieszkańców osiedla Szczekanica przy ul. Rzecznej na terenie obecnego placu zabaw.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EP97300 ~EP97300 (Gość)21.06.2019 11:52

A udało się komuś zalogować na tej stronie, bo mi cały czas błędy wywala?

40


gość ~gość (Gość)21.06.2019 10:33

To jest właśnie przykład co mieszkańcy myślą o władach tego miasta. Dawniej było kilkanaście, kilkadziesiąt propozycji. Kiedyś moją propozycję odrzucono więc nie zamierzam angażować się w coś dobrego z tymi władzami.
Nasze miasto upada jak już nie upadło. Wystarczy spojrzeć na inne miasta w naszym regionie. Zostajemy bardzo w tyle.
Hering - zwalnia, większość magazynów wokół Piotrkowa stoi pustych. Nie ma żadnych nowych przedsiębiorców.
Strasznie przykro o tym pisać bo mimo wszystko nadal jestem lokalnym patriotą.

41


gość ~gość (Gość)21.06.2019 08:36

A nie można szczekanica centralny park...

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat