Tylko 10 groszy za metr kwadratowy. Jest zainteresowanie Strefą

Strefa FM Niedziela, 12 lipca 20156 4716
Jeszcze przez kilka dni przedsiębiorcy mogą starać się o wydzierżawienie nieruchomości w ramach Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Termin składania ofert w piotrkowskim magistracie mija 21 lipca. Tydzień później odbędzie się jawny przetarg.

- Wiemy, że oferta spodobała się przedsiębiorcom zarówno z Piotrkowa Trybunalskiego, jak i spoza miasta, ponieważ wielu dopytuje o szczegóły związane z wydzierżawieniem poszczególnych nieruchomości. Przypominamy, że w skład Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej wchodzi 5 nieruchomości położonych w różnych częściach miasta - mówi Krzysztof Rudzki z Biura Prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie.
PSAG to działki przy ulicach: Rakowskiej, Mireckiego, Sulejowskiej 130, Wojska Polskiego 264 i Nowowiejskiej 24.


Oferowane działki są w całości lub częściowo uzbrojone, a wywoławczy czynsz dzierżawny wynosi 10 gr za metr kwadratowy powierzchni. Umowy z przedsiębiorcami będą podpisywane na 10 lat z możliwością przedłużenia.


Zainteresował temat?

5

2


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

czarny_kot ~czarny_kot (Gość)12.07.2015 22:41

Drodzy rządzący - taką strefę aktywności gospodarczej to wsadźcie sobie głęboko w miejsce, w ktorym macie obywateli. Otóż nie wiem, kto na tym zarobi, jednak nie mam pojęcia, co można by stworzyć na tak małych działkach, jakie oferuje miasto - bo niektóre z nich to nawet na szalet miejski nie za bardzo się nadają... Szkoda, bo inne miasta znalazły więcej miejsca (i w bardziej dogodnych położeniach) dla nowych inwestycji... Żenada pełną gębą... Ciekawe, kto wygra te przetargi i ile Piotrków na tym straci...

40


gość21 ~gość21 (Gość)12.07.2015 17:37

Po co to tworzyc specjalne strefy i zachecać a wystarczy stworzyc dobre warunki dla wszystkich jasne przejrzyste prawo i obnizyc podatki

190


biznesmen ~biznesmen (Gość)17.07.2015 22:27

za 10 gr ......pffff pic na wode

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat