ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Tydzień Trybunalski dostępny BEZPŁATNIE online!

Środa, 25 marca 2020 8560
Nie musisz wychodzić z domu, żeby sprawdzić, o czym piszą w Tygodniu Trybunalskim. Najnowszy numer TT dostępny jest online!

 

Gazeta dostępna TUTAJ

 

 

O czym w najnowszym numerze?

 

O branży ślubno-weselnej, która cierpi z powodu pandemii. Na weselu Kuby z Piotrkowa miało bawić się 150 osób. 31-latek i jego narzeczona zaprosili gości z całego świata. Najważniejsze wydarzenie w swoim życiu zaplanowali na 18 kwietnia. Kilkanaście dni temu wszystko odwołali. Ślub i wesele przesunęli na listopad. Ponieśli spore koszty. Więcej w TT!

 

W najnowszym numerze tygodnika również o tym, jak bardzo koronawirus uderza w piotrkowskich restauratorów:

Lokale gastronomiczne zamknięto dla gości, a jedzenie można zamówić tylko na wynos lub z dowozem. To nowe okoliczności, w jakich znaleźli się właściciele restauracji w całej Polsce. Również w Piotrkowie sytuacja restauratorów stała się dramatyczna. Niewykluczone, że po zakończeniu epidemii gastronomiczna mapa Piotrkowa może zmienić się nie do poznania, bo niektórzy właściciele barów i restauracji walkę z koronawirusem zakończą na tarczy.

 

Chcecie wiedzieć czy strefa płatnego parkowania w Piotrkowie Trybunalskim będzie dalej funkcjonować?

 

Ten czas to dobry moment na przemyślenia, co warto zmienić w swoim otoczeniu. W najnowszym numerze dodatek specjalny - DOM i OGRÓD!

 

Kliknijcie tutaj! 

 

W numerze również: horoskop i informacje z gmin naszego powiatu.


Zainteresował temat?

5

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat