Trzy piłkarki Piotrcovii mogą wyjechać na EURO

MKS Piotrcovia Wtorek, 10 listopada 20201 1636
Arne Senstad, trener reprezentacji Polski w piłce ręcznej kobiet wybrał spośród szerokiego składu 22 zawodniczki, z których wyselekcjonuje grupę na Mistrzostwa Europy 2020. Szansę wyjazdu do Norwegii mają trzy szczypiornistki Piotrcovii.
fot.: MKS Piotrcovia

Na turniej najlepszych europejskich drużyn reprezentacyjnych mają szansę pojechać lewoskrzydłowa Oktawia Płomińska oraz rozgrywające Magdalena Drażyk i Romana Roszak.

 

Początek Euro już 1 grudnia. Nasza kadra będzie rywalizowała w Norwegii z gospodyniami, Rumunkami i Niemkami.

 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)12.11.2020 13:01

Jest duże prawdopodobieństwo,że mistrzostwa nie dojdą do skutku ze względu na przepisy rządu norweskiego związane z z korona wirusem. Z naszych dziewczyn chyba największe szansę na wyjazd ma Płomińska,potem Roszak.Drażyk bez szans.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat