Trzy medale piotrkowskich zapaśników

Kraj Poniedziałek, 01 kwietnia 20194
Piotrkowscy zapaśnicy walczyli w miniony weekend w Kostrzynie o kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży podczas II Pucharu Polski Kadetów w stylu klasycznym.

Złoty krążek wywalczył Kajetan Olejnik w kategorii wagowej 71 kg, srebrny medal zdobył Kacper Martela (kat. 80 kg), a Kacper Chodakowski stanął na najniższym stopniu podium w kat. 45 kg. AKS zajął drugie miejsce w klasyfikacji klubowej.

Brązowy medal podczas tej imprezy zdobył także reprezentant LUKS Athletic Wola Krzysztoporska Oskar Brzozowski, który walczył w kategorii 48 kg.