Trzy medale dla Anity Sochackiej

Tydzień Trybunalski Niedziela, 29 kwietnia 20120
Anita Sochacka ze Srocka potrójną medalistką mistrzostw Polski juniorów w pool bilardzie Kielce 2012.

W dniach 18 - 22 kwietnia odbywały się w Kielcach mistrzostwa Polski juniorów w pool bilardzie. Życiowy sukces osiągnęła na tych zawodach bilardzistka ULKS Dragon Srock Anita Sochacka, zdobywając trzy medale. W drugim dniu mistrzostw wywalczyła brązowy medal w odmianie 9 bil, ulegając w półfinale późniejszej triumfatorce Roksanie Siekierskiej.

- Anita świetnie czuje się w odmianie 8 bil, co udowodniła, dochodząc do finału i pokonując po drodze wielokrotną medalistkę mistrzostw Polski oraz kadrowiczkę Sylwię Ząbek - mówi Adam Gajda, trener Anity Sochackiej.

W finale bilardzistka ze Srocka musiała jednak uznać wyższość mistrzyni świata juniorów oraz mistrzyni Europy Oliwii Czupryńskiej. Na drodze do finału odmiany 10 bil ponownie Anicie stanęła Sylwia Ząbek i tym razem mieszkanka gminy Moszczenica musiała uznać wyższość bilardzistki z Dębicy i zajęła ponownie trzecie miejsce. Jednak trzy medale zdobyte podczas tej imprezy są wielkim sukcesem młodej zawodniczki ze Srocka oraz jej trenera - Adama Gajdy.