Trzy medale Mistrzostw Polski dla zawodników AKS-u

ePiotrkow Wtorek, 10 lipca 20180 3285
Dwa złote i jeden brązowy medal wywalczyli reprezentanci drużyny AKS Madej Wrestling Team w Mistrzostwach Polski w stylu wolnym, które odbyły się w Teresinie.

Zawodnicy rywalizowali w 10 kategoriach wagowych, a na macie pojawiło się w sumie 102 wolniaków. Największy podziw wzbudziły występy Zbigniewa Baranowskiego, który w kategorii do 92 kg bardzo pewnie wygrał wszystkie swoje walki i stanął na najwyższym stopniu podium. Złoto wywalczył również Krzysztof Bieńkowski, który triumfował w kat. do 65 kg. Swój medal do tej kolekcji dorzucił Patryk Dublinowski, który rywalizował w kat. do 86 kg i zajął trzecie miejsce.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat