Trzy brązowe medale podczas mistrzostw Polski

ePiotrkow Wtorek, 09 maja 20172 3516
Bilardziści Uczniowskiego Klubu Sportowego Snikers Rękoraj wywalczyli trzy brązowe krążki podczas Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Kielcach. Na najniższym stopniu podium stanęli Agata Ryś oraz Dominik Klepacz.

Ładuję galerię...

Klub z Rękoraja reprezentowały juniorki starsze: Agata Ryś, Sandra Kmieć, Aleksandra Burczyńska oraz juniorzy młodsi: Dominik Klepacz, Oskar Jamorski, Krystian Bednarek i Oliwier Pacholski. Brązowe medale wywalczyli Agata Ryś w odmianie „9" i „10" bil oraz Dominik Klepacz w odmianie „9" bil.


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

. ~. (Gość)16.05.2017 07:44

O srocku i tych samych mistrzostwach artykuł byl 11 maja także polecam sie zagłębić a swoją życiowa frustracje i żale zachować dla siebie 😉

00


Mieszko) ~Mieszko) (Gość)09.05.2017 22:04

A o zawodnikach Dragona Srock cicho? aha nie mają sponsora

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat