Trzecia "Wigilia z Serca" w Sulejowie

ePiotrkowRegion Środa, 11 grudnia 20196 2205
Trzecia edycja charytatywnej „Wigilii z Serca” połączonej ze zbiórką pieniędzy, licytacjami, jarmarkiem bożonarodzeniowym, częścią artystyczną i degustacją potraw wigilijnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich odbędzie się 14 grudnia w Szkole Podstawowej nr w Sulejowie.

Oprócz występów dzieci i młodzieży z placówek oświatowych gminy Sulejów, gościnnie wystąpi zespół ludowy Piliczanie. Wieczór uświetni pokaz mistrzyni świata w akrobatyce powietrznej Igi Smolec. Zapowiada się Wigilia pełna emocji i niezapomnianych wrażeń.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)11.12.2019 22:12

Dajcie link do tej fundacji i jakiś numer rachunku bankowego do wpłaty, a w której to szkole bo nie napisali ?

21


gość ~gość (Gość)11.12.2019 20:10

Ludzie wam to się nie dogodzi. Jak się nic nie robi to źle. Jak się robi coś fajnego żeby pomóc innym też źle. Wszędzie doszukujecie się niewiadomo czego. Litości ogarnijcie się.

31


Demon ~Demon (Gość)11.12.2019 10:43

Tak konkretnie to na jaki cel zbiórka bo jak daję to chciałbym wiedzieć gdzie na co i jak zostały wydane pieniądze zebrane, które stają się publicznymi ? Czy to jakaś tajemnica ? Kto będzie zbierał czy jakieś stowarzyszenie czy fundacja ?

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat