Trybunały Uśmiechu rozpoczęte

Strefa FM Piątek, 18 października 20194 3214
Koncert Artura Andrusa i spotkanie z aktorem Andrzejem Zielińskim rozpoczęły tegoroczne Trybunały Uśmiechu.

Ładuję galerię...

Arturowi Andrusowi na scenie towarzyszyły trzy kobiety: Joanna Kołaczkowska, Magda Umer i Hanna Śleszyńska. Sala widowiskowa piotrkowskiego Miejskiego Ośrodka Kultury wypełniona była po brzegi. Koncert rozpoczął się od kultowej już piosenki Artura Andrusa "Baba na psy".


Koncert poprzedziło spotkanie pt. "Kawa z Andrzejem Zielińskim". Znany aktor teatralny opowiadał rozmaite anegdoty, nie zabrakło również pytań o rolę w serialu "Na dobre i na złe", gdzie wcielił się w rolę doktora Pawicy. Aktor opowiadał także o swojej największej pasji, jaką jest gotowanie.Spotkanie poprowadziła Agnieszka Warchulińska.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.10.2019 19:24

Z czego tu się śmiać..Mediateka w ruinie jakieś tam sreberko sie utlenia.Mzki stare,Rosvelta dziurawe,hering zwalnia.W Kościele wołają min. 5 zeta na ofiarę a najlepiej papierkowe.Butelek po piwie nie chcą skupować bo to nie ma paragonu.W focusie ciągle brak miejsc na parkingu.Z czego tu sie śmiać?.Optymista.

12


gość ~gość (Gość)19.10.2019 12:54

Musiałam przeoczyć, gapa że mnie... :-(

11


gość ~gość (Gość)18.10.2019 20:42

Kurcze, szkoda, że dowiedziałam się po fakcie... :(

14


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat