ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Trybunalski Festiwal Smaku

Piątek, 19 lipca 2019 976
Trybunały Nalewkowe, Piotrkowskie Święto Miodu, Biesiada Trybunalska – w sobotę (20.07) rozpoczyna się Trybunalski Festiwal Smaku, który potrwa tydzień.

 - Przez siedem dni czeka nas prawdziwa uczta dla podniebienia. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie – zachęcają organizatorzy. I Trybunalski Festiwal Smaku rozpocznie się w sobotę od Trybunałów Nalewkowych. Tego dnia w sercu Starówki zaplanowano jarmark produktów regionalnych, konkurs dla nalewkarzy domowych, koncerty oraz pokazy kulinarne. Swoje umiejętności kulinarne zaprezentują: kucharze piotrkowskich restauracji: Rendez-Vous oraz Kamienica, bloger Max gotuje z Natury oraz kulinarna gwiazda wieczoru Katarzyna Bosacka. Pomiędzy występami kucharzy czeka nas porcja dobrej muzyki. Wystąpią: DIXIE FRIENDS, Bomba Kaloryczna oraz swingowy set DJ z instrumentami na żywo.

 

Od 20 do 27 lipca, najlepsze restauracje w Piotrkowie i okolicy będą oferowały dania festiwalowe w specjalnej cenie. Festiwal w niedzielę (21.07) rozpoczęło V Piotrkowskie Święto Miodu, a zakończy go siódma edycja Biesiady Trybunalskiej. W programie m.in. koncerty muzyki biesiadnej i tanecznej w wykonaniu Szulerów i Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej, prezentacje drużyn Piotrcovii i Piotrkowianina oraz największa w regionie potańcówka pod gwiazdami.

 

Na Trybunalski Festiwal Smaku zapraszają restauracje:  Miód i Wino, Karuzela Smaków, Woda i Ogień, Dworek, Rendez Vous, Staromiejska, Pizzeria Riposta oraz To&Owo Bezglutenowo.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat