ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Trybunalski Festiwal Smaków

Wtorek, 16 lipca 2019 3881
Zapraszamy na Trybunalski Festiwal Smaków. Już od 20 lipca w wybranych restauracjach będzie można skosztować pysznych dań i deserów w specjalnych cenach. Na imprezach towarzyszących pojawią się też specjalni goście.

Kulinarny tydzień otworzą Trybunały Nalewkowe oraz Piotrkowskie Święto Miodu, które odbędą się 20 i 21 lipca w Rynku Trybunalskim.

- W tym roku do wspólnej zabawy dołączyły najlepsze restauracje w Piotrkowie i okolicy, które będą oferowały super dania w dobrej cenie. Zachęcamy do kulinarnych odkryć - zachęca Kacper Czapczyk z piotrkowskiego Centrum Informacji Turystycznej, współorganizatora imprezy.  Podczas festiwalu pojawią się też goście specjalni. Kto to będzie ? Organizatorzy zapewniają, że wkrótce poznamy nazwiska.

Parterami Festiwalu w Piotrkowie są restauracje: Miód i Wino, Karuzela Smaków, Woda i Ogień, Rendez Vous, Staromiejska, To&Owo Bezglutenowo, Pizzeria Riposta oraz Dworek w Rakowie. Festiwal zakończy się 27 lipca Biesiadą Trybunalską.

 

 

Cit 

Zainteresował temat?

4

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat