Trwają badmintonowe mistrzostwa Polski

Strefa FM Piątek, 14 czerwca 20191 2816
Rozpoczęły się Mistrzostwa Polski juniorów i młodzieżowców w badmintona. W piotrkowskiej Hali "Relax" rywalizować będą najlepsi młodzi badmintoniści z całego kraju. Mistrzowskiego tytułu bronić będzie zawodnik piotrkowskiego Ruchu - Mateusz Danielak.

Ładuję galerię...

Podczas oficjalnego otwarcia imprezy pojawili się m.in wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba, wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego Andrzej Kacperek, prezes Polskiego Związku Badmintona Marek Krajewski oraz dyrektor piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszek Heinzel.

 

 - Jest to dla nas duże wyróżnienie, nie na co dzień widujemy badmintonistów w naszej hali, a na pewno nie na tak wysokim poziomie. Siła uderzenia, prędkość lotki, dynamika tego sportu jest zadziwiająca, na prawdę jest na co popatrzeć. - powiedział Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Impreza rozpoczęła się o 11:00, jednak rywalizacja trwała już od godziny 9:00.

 

 - Każdy trener liczy na jak najlepsze wyniki, my natomiast przyjechaliśmy tu z mieszanymi uczuciami. Dużym sukcesem będzie znalezienie się moich podopiecznych w finałowej ósemce, jednak muszę przyznać że po cichu liczę na medal w zarówno w kategorii juniorów, jak i młodzieżowców. - dodał trener klubu Stalinowa Dęba, Adam Bunio.

 

Zapraszamy wszystkich na finałową fazę rozgrywek, która rozpocznie się w niedzielę o godzinie 10:00 w Hali "Relax". Pełny harmonogram imprezy, dostępny jest tutaj.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.06.2019 17:34

Mati klep do finału. Tam ma być rzeź :)

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat