Trwa zbiórka na rehabilitację Oli Łągiewskiej

ePiotrkow Wtorek, 27 lipca 20215 11458
Niespełna 5 miesięcy temu świat Aleksandry Łągiewskiej z Piotrkowa Trybunalskiego i jej rodziny, zatrzymał się w miejscu. 6 marca kobieta straciła przytomność. W trakcie diagnozy stwierdzono zatorowość płucną, która nagle spowodowała zatrzymanie krążenia i oddechu. Reanimacja trwała półtorej godziny, jednak pani Ola nie odzyskała świadomości. Po przewiezieniu jej do specjalistycznej kliniki, lekarzom udało się ją wybudzić. To jednak dopiero początek jej drogi do odzyskania sprawności.

Obecnie Aleksandra Łągiewska, wymaga poddania się drogiej rehabilitacji - koszt pobytu w wyspecjalizowanym ośrodku to 25 tys. zł miesięcznie, a rekonwalescencja potrwa zapewne kilka miesięcy. Jej rodzina i przyjaciele nie poddają się jednak. Postanowili zawalczyć o sfinansowanie leczenia pani Oli, w jednej z krakowskich klinik. W tym celu utworzona została zbiórka pieniędzy, która umożliwi rozpoczęcie rehabilitacji. 

 

Pieniądze można wpłacać na stronie internetowej zbiórki.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EWKAA ~EWKAA (Gość)28.07.2021 16:59

Nie rozumiem dlaczego w takich sytuacjach nie jest taka terapia refundowana, przecież tu chodzi o ludzkie życie. Gdzie jest nfz?

30


ministerstwo zdrowia ~ministerstwo zdrowia (Gość)27.07.2021 13:41

Czy Pani Ola przez zakrzepem się szczepiła?

14


Hmmm ~Hmmm (Gość)27.07.2021 20:27

"sąsiadka" z sąsiedniej ulicy. Trzymaj się i wracaj do zdrowia!

10


gosciu ~gosciu (Gość)27.07.2021 13:43

Olu czekamy na Twój powrót! Wspieramy także finansowo!

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat