Trwa zbiórka dla Tymka, brakuje już tylko 1/3 potrzebnej kwoty

ePiotrkow Wtorek, 16 lipca 20190 2324
Tymek Gałat, mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego choruje na mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę. Jego rodzina prosi o pomoc w zbiórce pieniędzy na zakup samochodu dostosowanego do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Taki sprzęt bardzo ułatwiłby życie rodzicom chłopca. Jeśli możecie pomóc, nie wahajcie się. Zbiórka pieniędzy prowadzona jest na portalu siepomaga.pl.
Fot.: archiwum prywatne.

- Marzeniem, zarówno Tymka, jak naszym, jest zakup specjalistycznego samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych – mówią rodzice 14-latka. - Tymoteusz od urodzenia ma problemy z poruszaniem się – choruje na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. W naszym przypadku, wyjazd na rehabilitację zmienia się w podróż, to ogromne wyzwanie. Chcielibyśmy podarować Tymkowi możliwość spojrzenia na świat z innej perspektywy. Zakup auta, dostosowanego do potrzeb Tymonka, pozwoli na pokazanie świata, którego do tej pory nie zna, ale jest go bardzo ciekaw. Samochód, który chcemy kupić, wyposażony jest w specjalistyczne pasy, mocujące wózek podczas jazdy. Wiemy, że taki wydatek to bardzo duża kwota, dlatego prosimy o każdy najdrobniejszy gest dobrej woli. Każda złotówka przybliży Tymoteusza do spełnienia jego marzenia, możliwości zobaczenia czegoś więcej niż jego własny pokój i spacer w pobliżu domu. Prosimy o pomoc w uczynieniu życia Tymka lepszym! Zebrano już ok. 70% potrzebnej kwoty. Chcecie pomóc, kliknijcie tutaj.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat