Trwa remont dróg i chodników na osiedlu w Woli Krzysztoporskiej

ePiotrkow Wtorek, 14 czerwca 20168 82822
Już wkrótce osiedle w Woli Krzysztoporskiej będzie wyglądało jak nowe. Trwa remont dróg i chodników. To drugi etap inwestycji, która zupełnie zmieni stan nawierzchni przy osiedlowych blokach. Modernizacja kosztować będzie niemal pół miliona złotych.

Ładuję galerię...

Prace mają zakończyć się w drugiej połowie czerwca. W ramach zadania „Modernizacja sieci dróg na osiedlu w Woli Krzysztoporskiej etap II” wykonany zostanie m.in. remont chodnika i nawierzchni na drodze wewnętrznej o długości 176 m, a także przebudowa układu komunikacyjnego osiedla mieszkaniowego przy ul. Kościuszki polegającego m.in. na wykonaniu: chodnika oraz schodów z zachodniej strony kompleksu przedszkolnego, chodnika we wschodniej części kompleksu przedszkolnego oraz chodników i jezdni wzdłuż bloków nr 21 i 23.

 

Jedna z największych tegorocznych inwestycji w gminie kosztować będzie nieco ponad 494 tys. zł.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sympatyk ~sympatyk (Gość)15.06.2016 13:57

Wojt na kazdych spotkaniach chwali się ile to on nie wybudował w gminie za swoich rzadów. Prawda jest taka, że wszystko to jest zrobione z potężnych dotacji UE której to jest przeciwny. Ciekawe skąd teraz weźmie bo już widać że unia przykręca korek. Widze tylko jedno wyjscie jego modły na pokaz tak jak ostatnio w Gomulinie. No i zostaje jeszcze ANTONI

32


gość ~gość (Gość)15.06.2016 11:42

do Miśka
no przeciez w tym wszystkim to najważniejsza jest ta fotka, w każdym numerze Nasza Gmina i na każdej stronie, wójt potrafi się promować za nasze podatnika pieniądze, a wykonanie inwestycji, no cóż każdy chyba ma oczy i potrafi ocenic jakość i fachowość wykonania, ktoś przeciez te prace odbiera ?

22


@ndzi ~@ndzi (Gość)15.06.2016 09:47

a na " wolankę " grosza nie da woli gospodynie wiejskie za kolanko potrzymać, i fuszerkę reklamować

21


Misiek ~Misiek (Gość)15.06.2016 08:45

Witam. Widzę że w Woli Krzysztoporskiej przepisy prawa budowlanego nie obowiązują plac układany na podsypce (piachu) na starym bruku ale najważniejsze jest aby było co pokazać wyborcą. Najważniejsze że wójt może sobie cyknąć fotkę a że za pół roku plac będzie rozbierany i układany na nowo kogo to interesuje.

22


kit ~kit (Gość)14.06.2016 14:53

Ale Wam dziobie. Chyba walczy o Wasze głosy. Przeciez dobrze wiemy że ten remont juz dawno był w planach. Wiem co mówie. Przeciez niedługo znowu wybory i trzeba pokazać.

52


dobry parafianin ~dobry parafianin (Gość)14.06.2016 12:45

łoś racja że niezgodnie od kiedy nowy bruk układa się na starym?

31


łoś ~łoś (Gość)14.06.2016 12:41

Nie zgodnie z projektem !!!!!!!!!!!!!!!!!! Oszukaństwo ...............

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat