Trwa lifting targowiska i giełdy

Strefa FM Środa, 25 listopada 202058 11283
Bazar przy ulicy Dmowskiego w Piotrkowie przechodzi modernizację. Jej celem jest zwiększenie liczby miejsc dla handlujących. Od kilku dni na placu pracuje ciężki sprzęt.

Ładuję galerię...

- Targowisko przechodzi przemianę, by poprawić warunki do handlu dla sprzedawców, ale też dla klientów. Chcemy, by mieli bardziej komfortowe warunki do zakupów. Dzięki wykonanym pracom zwiększy się powierzchnia, dzięki czemu większa ilość sprzedawców będzie mogła prowadzić swoją działalność - wyjaśnia Iwona Buchcic, rzeczniczka prasowa spółki Ptak.

 

Poza tym targowisko będzie otwarte nie tylko w soboty i niedziele. W planie jest umożliwienie handlu także we wtorki i piątki.

 

Administracja targowiska liczy na to, że na Dmowskiego przeniesie się część kupców do tej pory handlujących na targowisku przy Hali. Tam, przypomnijmy, od 1 grudnia będą obowiązywały nowe zasady, a teren przeznaczony do handlu zostanie ograniczony.

 

Remont targowiska przy ulicy Dmowskiego zakończy się do końca listopada.


Zainteresował temat?

14

7


Komentarze (58)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

PoP ~PoP (Gość)01.12.2020 08:00

Żeby uniknąć tych śmieci co się walają po całej giełdzie i wokół okolicznych bloków zarząd giełdy powinien w regulaminie wpisać, że sprzedający powinien po skończonej giełdzie uprzątnąć miejsce na którym handluje. Skoro wiadomo kto na jakim miejscu handluje to na koniec giełdy też będzie wiadomo kto syf po sobie zostawił. Lepiej według mnie rozwiązywać przyczynę takiego syfu, niż problem który taki bałagan sprawia.

10


List ~List (Gość)01.12.2020 07:52

"Lifting" jaki w weekend widziałem to wysypanie i wyrównanie ziemi na całej powierzchni gdzie była (jest) giełda samochodowa. Ziemią zasypali te betonowe krawężniki i betonowe zatoczki gdzie stały samochody na sprzedaż. Niestety przechodząc po tej ubitej ziemi moje buty zostawiały ślady, bo deszcz rano padał - czy zda to egzamin w przyszłości?

10


Piotrkowianin Piotrkowianinranga29.11.2020 19:46

Mogliby przy okazji namalować linię wyznaczającą oś jezdni przy wyjeździe z drogi wewnętrznej targowiska na ul. Dmowskiego, tak aby kierowcy skręcający w lewo nie blokowali skręcających w prawo.

10


gość_silenter ~gość_silenter (Gość)29.11.2020 05:12

Teraz widać kto był beneficjentem likwidacji targu.

02


gość_anonin ~gość_anonin (Gość)27.11.2020 22:05

Wam ludzia to wiecznie zle, ograniczają targ na targowej źle, przenoszą gdzie indziej zle. No ludzie! Miasto nie chce zarobić to ptak zarobi :)

12


sdfsfd ~sdfsfd (Gość)26.11.2020 12:32

Nie dowiedziałem się nic poza tym, że ten lifting da więcej miejsc. Co konkretnie się tam robi? Zrywają nawierzchnię, betonują, kładą asfalt?

81


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga26.11.2020 11:38

Pies z kulawą nogą nie będzie dymał we wtorki i piątki na to targowisko. Przypuszczam, że część sprzedawców upadnie. Kto rozsądny w tak trudnych czasach podejmuje tak idiotyczne decyzje ??
Nie chcę się rozpisywać o tych osobach bo padły nieprzyjemne słowa .

711


zadowolony ~zadowolony (Gość)25.11.2020 13:25

Mieszkańcy Poprzecznej dziękują za 4 dni wypoczynku w tygodniu i śmieciowisko wokół bloków.

204


dziwny ~dziwny (Gość)26.11.2020 22:54

No tak najpierw za grosze sprzedali stadion Ptakowi a teraz dają mu monopol na targowiska w Piotrkowie

81


gość_piotrkowianka ~gość_piotrkowianka (Gość)26.11.2020 20:19

Super nareszcie porządek a tak między nami czas nie odpowiedni na żadne zmiany ale tak też musi być mam zdanie że dobry wszędzie się obroni nie widzę problemu bo ludzie z tego osiedla też chodzili na hale więc z chałki mogą chodzić i tam jak pójdą kontrolę i skończy się wolna amerykańska wszyscy przejdą na kasę same zmiany się zrobia

16


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat