Trwa grudniowy Kiermasz Sztuki w Ośrodku Działań Artystycznych

Strefa FM Piątek, 11 grudnia 20200 1248
Każdy kto w najbliższych dniach odwiedzi siedzibę Ośrodka Działań Artystycznych przy ul. Sieradzkiej 8, będzie mógł zakupić oryginalne dzieła sztuki oraz albumy wydawane przez Ośrodek czy piękne wydawnictwo Mariusz Lauksa „Piotrków Trybunalski – Miasto Królewskie”.
fot. pixabay.com / bridgesward

- Można powiedzieć, że jest to rozszerzona ekspozycja prac, które na co dzień są w naszym sklepiku przy galerii. Już od dłuższego czasu staramy się organizować kiermasze sztuki właśnie w okolicach świąt. Zapraszamy do udziału w nich artystów piotrkowskich i tych związanych z galerią. Obecnie czeka na odwiedzających wybór ponad 180 prac do nabycia - mówi Andrzej Hofman, dyrektor piotrkowskiego ODA.


Siedzibę Ośrodka Działań Artystycznych można odwiedzać od wtorku do piątku w godz. 10:00 - 18:00, w soboty między 12:00, a 18:00 i niedziele od 14:00 do 18:00. Kiermasz potrwa do 31 grudnia.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat