Trwa VI Festiwal Kultury Miast Partnerskich

Strefa FM Sobota, 25 maja 20190 2493
Sobotnia część tej wyjątkowej imprezy rozpoczęła się koncertami wokalnymi w muzeum przy Placu Zamkowym 4.

Ładuję galerię...

Dziś w muzeum koncertują artyści z Serbii - Mesovita Umetnićka Grupa Tehnićke Śkole Żagubica, białoruskie grupy Liberty i Brawo oraz żeński zespół wokalny Petrus z Chorwacji. Od godziny 15 zapraszamy na koncert taneczno – wokalny do Centrum Idei ku Demokracji. Będzie można zobaczyć tam między innymi ukraiński zespół taneczny Polisyanka. Dodatkowo wystąpi zespół wokalny Tuto z Litwy oraz węgierska Latja.


Kolejne wydarzenie zaplanowano w amfiteatrze miejskim, gdzie będzie występować rosyjska grupa Mozaika. Dalsza część Festiwalu Kultury Miast Partnerskich to spotkanie z malarką Aniko Sarkozi o godzinie 18:00 w ODA oraz koncert kwartetu saksofonowego z Ness Ziona z Izraela. O 19.30 rozpocznie się koncert greckiego chóru prawosławnego w cekrwi przy ul. Słowackiego 15.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat