"Treningi są bardzo ciężkie"

Strefa FM Środa, 24 lipca 20136 3523
Akademickie Mistrzostwo Polski zdobyte w Krakowie i srebrny medal wywalczony podczas debiutów kulturystycznych, które odbyły się w Ostrowi Mazowieckiej - to tylko niektóre z tegorocznych dokonań piotrkowianina Radosława Lizaka, który swoją przygodę z kulturystyką rozpoczął osiem lat temu.

- To sport, który wymaga wielu poświęceń. Treningi są bardzo ciężkie. Treningi ustalone są co do godziny. Posiłki wyliczone co do grama. Mój dzień wyglądał tak, że wstawałem o piątej rano – jeździłem rowerkiem w ustalonym tempie przez godzinę. Później gotowałem sobie jedzenie i szedłem na dwugodzinny trening siłowy. Po czym wsiadałem na ponowną godzinną przejażdżkę rowerkiem. Nie trudno sobie wyobrazić, że jedyną rzeczą o jakiej później marzyłem było jedzenie i spanie - mówi Lizak.

 

Aktualnie Radek przygotowuje się do startu w eliminacjach do prestiżowych zawodów Arnold Classic Europe, które firmuje sam Arnold Schwarzenegger. Turniej kwalifikacyjny odbędzie się pod koniec sierpnia w Strzegomiu. Natomiast główne zawody od 11 do 13 października w Madrycie. Na szerszą rozmowę z Radosławem Lizakiem zapraszamy do jednego z najbliższych wydań „Faktografu” w Strefie FM.   

(Strefa FM)                                                                                                                                 


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~ernie ~~ernie (Gość)31.07.2013 17:26

wg mnie jest kompletny i proporcjonalny... tak samo wspomniana klatka piersiowa, pełna współgrająca z sylwetką :) to Klasyk więc trzeba pamiętać o symetrii... jedyne co musi podciągnąć to nogi ale jak rozmawialiśmy z Radkiem to ma tego świadomość :)

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)24.07.2013 20:43

"arnold" napisał(a):
biceps i najszerszy grzbietu mogą być ale klatkę to popraw synku !


Przecież on dopiero stawia pierwsze kroki w zawodach - wyraźnie napisali, że dopiero w tym roku zadebiutował:

Cytuję:
Akademickie Mistrzostwo Polski zdobyte w Krakowie i srebrny medal wywalczony podczas debiutów kulturystycznych, które odbyły się w Ostrowi Mazowieckiej - to tylko niektóre z tegorocznych dokonań piotrkowianina Radosława Lizaka


Prezentuje całkiem przyzwoitą formę, więc nie pieprz głupot. Nikt od razu nie wygląda jak pretendent do tytułu Mr. Olympia. Tak na marginesie, zobacz jakie sukcesy krótko po swoim debiucie zaczął odnosić Robert Piotrkowicz. Więc wszystko przed Radkiem, o ile tylko będzie stać go finansowo na rozwój kariery, bo w tym sporcie bez kasy daleko się nie zajedzie - tu się nie zarabia kokosów, tu się niestety dokłada...

Cytuję:
które firmuje sam Arnold Schwarzeneger.


Przez dwa "g", Droga Redakcjo... Wstyd robić błędy w tak znanym nazwisku...

Komentarz był edytowany przez autora: 24.07.2013 20:44

10


CockS CockSranga24.07.2013 17:38

"arnold" napisał(a):
biceps i najszerszy grzbietu mogą być ale klatkę to popraw synku !


haha znawca się znalazł, który pewnie siedzi przy telewizorze i je czipsy w wolnym czasie xD
Dajesz Rado, forma extra!!

10


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)24.07.2013 16:39

Efekty ciężkiej pracy na pakierni przy Piomie.

00


Luca ~Luca (Gość)24.07.2013 15:19

super sylweta :) szacun

10


arnold ~arnold (Gość)24.07.2013 13:09

biceps i najszerszy grzbietu mogą być ale klatkę to popraw synku !

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat