Trener Polonii szuka pomocnika

PKS Polonia Piotrków Środa, 29 stycznia 20206 2632
Dawid Stańdo, 28-letni pomocnik nie dołączy do polonistów, piłkarz zakończył testy w piotrkowskim zespole, ponieważ członkowie sztabu szkoleniowego zdecydowali, że będą szukać dalej.

Ładuję galerię...

Robert Grzesiuk nadal więc poszukuje zawodnika, który będzie alternatywą dla skrzydłowych.

 

Poza tym od poniedziałku z zespołem trenuje Igor Miller, 18-letni lewy obrońca z GKS Bełchatów.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.01.2020 02:22

Tylko CONCORDIA !!

93


ddortzz ~ddortzz (Gość)19.02.2020 16:20

treneze a co z mlodzierza z juniorami czekaja i przyjdzie taki dzien ze odejda

00


rodzić bardzo w kur...  czak ~rodzić bardzo w kur... czak (Gość)03.02.2020 15:02

W sumie to dziwnie klub, klub który dostaje od miasta 15 tys dotacji puka do okręgówki grając swoimi wychowankami, a klub który dostaje 120 tys lub więcej i gra w okręgówce wiecznie szuka kogoś do gry. . Może ktoś w Urzędzie Miasta mimo dużej niechęci do innych i sympatii do klubu Polonii zacznie patrzeć obiektywnie na szkolenie dzieci i na ich liczbę w danym klubie. Bo nie sadzę by każdy mieszkaniec Piotrkowa kibicował Polonii . Zaznaczam, ze dla mnie Polonia może dostać 500 tysięcy i grac jak najwyżej chętnie obejrzę mecze w moim mieście na wyższym szczeblu rozgrywek, ale podział środków w obecnej formie jest nie dopuszczalny . Miasto składa się z mieszkańców nie ludzi z Urzędu Miasta ich sympatii do danej drużyny.
Zastanawia mnie też religijność rządzących jak to jest co niedziela w kościele(parafia na łódzkiej} ..do komunii Św..a później spokojnie entliczek pętliczek tych dzieci nie lubie to dam mniej, a tamte maja ładniejsze koszulki( czarne ) to dostana więcej . Amen

00


kto ~kto (Gość)03.02.2020 14:47

może gdzieś jakiś wychowanek jest ...

00


rys ~rys (Gość)29.01.2020 19:21

kiedy bedzie sparing w piotrkowie

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat