Traktem Wielu Kultur po zmierzchu

ePiotrkow Poniedziałek, 22 kwietnia 20133 1158
Centrum Informacji Turystycznej wraz z piotrkowskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego zapraszają na bezpłatny spacer po mieście pod osłoną nocy.

Celem spaceru jest ukazanie zarówno mieszkańcom Piotrkowa jak i przybywającym gościom ciekawych zakątków naszego miasta, przybliżenie jego historii i tradycji.

Tym razem uczestnicy 3 godzinnej przechadzki będą podążać Traktem Wielu Kultur po zmierzchu. Pod osłoną nocy spacerowicze zwiedzą miejsca związane z kulturą polską, żydowską, rosyjską, grecką i niemiecką.

Zapaszamy 4 maja do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Początek o godzinie 19.00.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)06.05.2013 21:28

No cóż... byłam. Wróciłam z niedosytem. Może gdyby "spacer" faktycznie trwał 3 godziny, to można byłoby zobaczyć i dowiedzieć się więcej.Jako młoda stażem piotrkowianka liczyłam na to, że poznam swoje nowe miasto.
Inicjatywa ciekawa, ale realizacja troszkę "po łebkach", a szkoda.

00


nikka ~nikka (Gość)24.04.2013 19:35

Bardzo ciekawa inicjatywa. Chętnie skorzystam.

00


cycek ~cycek (Gość)23.04.2013 23:54

Tylko w mordę można zarobić Traktem Wielu Kultur po zmierzchu!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat