Tragedia w Piotrkowie - wjechał pod pociąg, zginął na miejscu [AKTUALIZACJA] VIDEO

ePiotrkow Wtorek, 08 listopada 201679 100843
Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym na ulicy Granicznej w Piotrkowie. Kierowca wjechał samochodem osobowym przed nadjeżdżający pociąg. 35-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Ładuję galerię...

- Do wypadku doszło około 6:45. Pod pociąg relacji Łódź-Kraków wjechał samochód osobowy. Kierujący zginął na miejscu - mówi mł. asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy KMP w Piotrkowie.

 

Pociągiem podróżowało 41 osób. Nikomu nic się nie stało. Cały czas ustalane są okoliczności wypadku. Prawdopodobnie dróżnik nie opuścił zapór na przejeździe. Wiadomo już, że zarówno on, jak i maszynista byli trzeźwi. 

 

Ruch pociągów na trasie Piotrków - Rozprza został wstrzymany, a utrudnienia potrwały kilka godzin. Kolej wprowadziła komunikację zastepczą.  Komunikacja na trasie między Koluszkami a Częstochową była obsługiwana przez zastępczą komunikację autobusową między Piotrkowem a Rozprzą, a pociągi dalekobieżne zostały skierowane zmienioną trasą.

 

Wszystko wskazuje na to, że w trakcie opuszczania rogatek na przejeździe znajdowały się dwa samochody - ten, w który uderzył pociąg oraz samochód poprzedzający, prowadzony przez kobietę. Pogotowie ratunkowe udzieliło jej pomocy - nie odniosła obrażeń, ale była w szoku. 

 

AKTUALIZACJA: Mężczyzna, który prowadził, to najprawdopodobniej mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. Podróżował nissanem sunny. Na chwilię obecną niemożliwa jest dokładna identyfikacja zwłok - taką informację otrzymaliśmy od policji.

 

 

 

ZOBACZ MATERIAŁ FILMOWY TELEWIZJI NTL

 


Zainteresował temat?

22

6


Komentarze (79)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

... ~... (Gość)09.11.2016 23:08

Powinno sie cały artykuł usunąć droga redacjo choćbym z szacunku dla rodzinny ale wasza redacja żywi sie ludzka tragedia ...
Ludzie prośba nie piszcie jesli nie znacie prawdy .Bo stek bzdur wypisujecie w tych komentarzach łącznie z dodawaniem nie prawdziwych danych .Brak słów ...
P.S. Droga redacjo radziłbym usunąć wszystkie komentarze...

106


łukasz moszczenica ~łukasz moszczenica (Gość)09.11.2016 11:17

opuszczone czy nie opuszczone rogatki to nie zwalnia z myślenia i jak by ten łepek nie wiedział że dojeżdżając do przejazdu kolejowego to ma obowiązek zachować szczególną ostrożność........... a dróżnik dostanie max w zawiasach bo nic więcej mu się nie należy życzę dużo zdrowia dlatego pana który pracuje na kolei.

1211


~PT ~~PT (Gość)13.11.2016 22:14

I to jest piotrkowskiej portal epiotrkow. Wypadki można komentować a urodziny Focusa nieee. Dziwni ci moderatorzy.

130


Współczująca ~Współczująca (Gość)10.11.2016 00:14

Przepraszam jeśli sie pomyliłam co do płci dziecka Tego mężczyzny ale tak powiedzieli w wydarzeniach "Polsat".M
ieszkam blisko miejsca tego tragicznego zdarzenia ale człowieka nie znałam nie mniej jednak również ubolewam i szczerze współczuję rodzinie:-(

50


Współczująca ~Współczująca (Gość)09.11.2016 22:01

Żal mi tego czytać...ten czlowiek zginął zostawiając żonę i córeczke,na wieść o tym wszystkim popłakałam się...bo mieszkam nidaleko chociaż go nie znałam mam uczucia bo widziałam pędzącą straż,pogotowie i policję wychodząc z dźiećmi z domu,współczuję rodzinie i dróżnikowi,który pewnie bedzie bił się z myślami do końca życia.Redakcja powinna zablokować te zbędne i niestosowne komentarze.

122


Żona ~Żona (Gość)10.11.2016 01:20

Ludzie dajcie mi przeżyć w spokoju żałobę....

136


sprawiedliwa oliwa ~sprawiedliwa oliwa (Gość)09.11.2016 20:21

Maszynista też nie jest bez winy.Byl już w terenie zabudowanym a on se jechal sto dwadziescia.Pedzą jak na złamanie karku
Osobiscie to bym tą całą kolej rozwiązał i na skup złomu.Ile już ludzi życia i straconego czasu na przejazdach pozbawiła to masakra.

110


aaaaaaaa ~aaaaaaaa (Gość)10.11.2016 08:47

zablokowac te pie..pszone komentarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rodzina przezywa wielka strate a ludzie wypisuja glupoty i doluja ludzi... !!!!!!!

63


okok ~okok (Gość)09.11.2016 21:50

zginął człowiek, ocenianie tego kto winien, co mógł, itp. to brak samooceny krytyki oraz ludzkiego współczucia i wyczucia wrażliwości sprawy. Komentowanie powinno być zablokowane.

52


dróżniku czuwaj! ~dróżniku czuwaj! (Gość)09.11.2016 13:16

chrześniak zawiadowcy - co ty bredzisz! rano była mgła. Każdy kto przejeżdżał przez strzeżony przejazd kolejowy z podniesionymi zaporami nie mógł przewidzieć, że ktoś zapomniał je opuścić. Kobieta jadąca przed ofiarą zdążyła i jest w szoku bo jechała kilka metrów przed nim. Zdążyła ale o ułamek sekundy ona też by zginęła na miejscu. Dróżnik jest od tego żeby stać na posterunku bo mu za to płacą. Na pewno tego świadomie nie zrobił bo wówczas kara pozbawienia wolności której i tak nie uniknie, byłaby o wiele surowsza. Maszynista który kilka lat temu spowodował pod Piotrkowem katastrofę w której zginęły 2 osoby dostał 3 lata pudła. Chyba, ze zasłabł ale ustalenia są zupełnie inne.

34


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat