Tragedia była blisko...

ePiotrkowTomaszów Niedziela, 28 czerwca 202016 15813
Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło w niedzielę, 28 czerwca, około godziny 18.00 w Tomaszowie Mazowieckim. W jednej z kamienic przy ul. Berka Joselewicza po parapecie okna na pierwszym piętrze spacerował mały chłopczyk.
Zdjęcie zrobione przez świadków zdarzenia

- Na miejscu interweniowali policjanci. Chłopca udało się w porę zdjąć z parapetu, w czym pomógł wzrost jednego z funkcjonariuszy. Blisko dwa metry wysokości pomogły wejść na znajdujący się przed kamienicą kontener i zdjąć malca. Dziecko przebywało w domu z matką. Kobieta na chwilę zasnęła, a chłopiec wykorzystał moment nieuwagi i dostał się na parapet - powiedział asp. Grzegorz Stasiak, oficer prasowy tomaszowskiej policji.

 

Według relacji świadków kobieta nie reagowała na pukanie do drzwi. Dlatego powiadomiono policję i straż pożarną. Kobieta została przebadana przez mundurowych alkomatem. Była trzeźwa.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)29.06.2020 09:17

Biedne dziecko. Widać urodziło się w patologii, brudne, niedopilnowane...Serce się łamie na taki widok...

49


ja ~ja (Gość)29.06.2020 11:54

ciekawe ile godzin musiała pracować jego matka? niestety, ale niewolnictwo ekonomiczne to problem naszych czasów... zwykły pracownik ciągnie nadgodziny i często musi w pracy ogarnąć kilka stanowisk ze względu na oszczędności. Ciągle podkręca się normy, których niewyrabianie staje się podstawą do niewypłacania premii... więc ludzie harują, aż w końcu przemęczenie daje o sobie znać i o tragedię nie trudno. Choć w tym przypadku samo dziecko mogło tak umęczyć matkę że zasnęła...

81


gość ~gość (Gość)28.06.2020 22:43

Świadkowie zamiast robić zdjęcia to powinni tam biec z kocem gdyby dziecko spadło.

201


gość ~gość (Gość)28.06.2020 21:28

Podobno nie wolno tych ścian przy oknie na biało malować

16


gość ~gość (Gość)28.06.2020 21:48

Polecam kupić mamusi klamki na klucz.

51


~babcia mocherowa ~~babcia mocherowa (Gość)28.06.2020 21:31

W Tomaszowie to nawet trzeżwa zachowuje się jak pijana takie miasto bo uwielbiane prze sołtysową z Całej bo dostali kilka autobusów elektrycznych i przez to mają większy smog.

47


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat