ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Topowe elektroniczne gadżety nie tylko dla mężczyzn

Środa, 16 października 2019 1953
Mawia się, że mężczyźni to w większości gadżeciarze. Niezależnie od tego, ile w tym stwierdzeniu jest prawdy, elektroniczne gadżety to w wielu przypadkach doskonałe propozycje na prezent również dla kobiet. Tylko, co kupić osobom, które wydawałoby się, mają już wszystko? W ofercie Focus Mall można znaleźć ciekawe pomysły, które mogą przypaść im do gustu.

Popularność drobnej elektroniki użytkowej rośnie z roku na rok, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Na co zatem, warto zwrócić uwagę w gąszczy technologicznych akcesoriów? 

 

Gadżety dla miłośników sportu

 

Dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, gadżety elektroniczne mogą je informować, ile kalorii spala się w ciągu dnia i które z wykonywanych przez nie czynności są najbardziej efektywne. Taką funkcję ma między innymi monitor aktywności fizycznej – może być, np. zakładany na klatkę piersiową albo mieć kształt opaski. Te urządzenia są zazwyczaj połączone z aplikacją treningową, która dostarcza danych, np. dotyczących pracy serca. To nie wszystko. Wśród asortymentu można znaleźć także smartbandy, czyli coraz bardziej popularne akcesoria monitorujące sen. Najnowsze gadżety elektroniczne można zobaczyć w ofercie sklepów Media Markt czy Rebel Elektro na terenie Focus Mall.

 

Elektroniczne akcesoria dla fanów motoryzacji

 

Na prezent lub dla własnego użytku idealne będą sprzęty, które można wykorzystać w samochodzie. Jednym z nich jest zestaw głośnomówiący, działający z pomocą technologii Bluetooth. Przede wszystkim pozwala on kierowcy przeprowadzać rozmowy telefoniczne, ale to nie jedyna jego funkcja. Umożliwia on także m.in. odtwarzanie muzyki i udziela instrukcji na podstawie sygnału GPS. Dobrym pomysłem może być też rejestrator jazdy. Przyda się, jeśli dojdzie do stłuczki albo wypadku – dzięki materiałom zdjęciowym albo wideo będzie można sprawdzić, jaki przebieg miało to zdarzenie. Sprzęt do nagrywania przyda się też w środku pojazdu, szczególnie, jeśli znajdują się w nim dzieci. Niektóre kamery nagrywają to, co dzieje się na kanapie małych pasażerów, dzięki czemu, rodzice nie muszą się ciągle odwracać, by kontrolować swoje pociechy. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo jazdy i jednocześnie zapewnia większy komfort.

 

Użytkownicy smartfonów oraz innych przenośnych urządzeń mobilnych wiedzą, że półki sklepów elektronicznych aż uginają się pod ciężarem produktów, które mają ułatwić korzystanie ze sprzętów i wydłużyć ich czas pracy. Doskonałym tego przykładem są powerbanki wyposażone w akumulatory o dość wysokiej pojemności, dzięki którym możemy naładować baterię smartfona bez konieczności podłączania go do kontaktu. Banki energii cieszą się dużym powodzeniem wśród osób nieustająco korzystających z urządzeń mobilnych, które chcą być online przez cały czas. W sklepach z elektroniką na terenie Focus Mall każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, ponieważ oferta jest zróżnicowana cenowo.

 

Odwiedzający piotrkowską galerię wśród bogatego asortymentu elektroniki znajdą, m.in. akcesoria nagłośnieniowe, systemy audio, czy szereg produktów codziennego użytku. Gratką dla miłośników technologii najnowszej generacji będzie bogaty asortyment smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych. Asystenci sprzedaży w salonach zapewnią klientom profesjonalne wsparcie i fachowe doradztwo techniczne.


Zainteresował temat?

0

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat