Tomaszowianin miał w torbie 3 kg amfetaminy

PolicjaTomaszów Piątek, 10 lipca 20203 2434
Policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który miał w torbie 3 kilogramy amfetaminy. Mieszkańcowi Tomaszowa grozi do 10 lat więzienia.
fot. policja

- Policjanci uzyskali informację, że 41-letni mieszkaniec Tomaszowa może w najbliższym czasie być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków – informuje oficer prasowy tamtejszej komendy. - Rozpoczęli obserwację, która zaowocowała zatrzymaniem go 3 lipca do kontroli drogowej w rejonie ulicy Warszawskiej w Tomaszowie. - Mężczyzna zachowywał się nerwowo, nie odpowiadał na pytania policjantów, co pozwoliło przypuszczać, że ustalenia kryminalnych są trafne.

 

Policjanci przeszukali samochód i zabezpieczyli reklamówkę z białym proszkiem, buteleczki z cieczą niewiadomego pochodzenia i blistry z tabletkami. Proszek poddano badaniu narkotestem, które wykazało, że to amfetamina. W torbie znajdowało się aż 3 kg narkotyku.

 

Mężczyznę zatrzymano i przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 3 miesiące.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

też gość, ale golec ~też gość, ale golec (Gość)10.07.2020 16:26

Majętny gość.

00


Ja ~Ja (Gość)10.07.2020 12:45

A miał zawieźć do zajezdni w MPK w Wawie

31


gość ~gość (Gość)10.07.2020 12:06

Ale często ostatnio się narkotyki pojawiają na stronie, a jak jest potrzeba, to nikt nie ma.

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat