Tomaszów: Złapany podpalacz kamienicy

Strefa FM Poniedziałek, 15 lutego 20100 1301
Policjanci zatrzymali 22-letniego tomaszowianina podejrzewanego o podpalenie poddasza kamienicy przy placu Narutowicza w Tomaszowie. Mężczyzna trafił już do aresztu.

Do pożaru doszło w nocy z piątku na sobotę. Policja i Straż Pożarna ewakuowały 24 mieszkańców, 10 osób trafiło do szpitala.

 

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia, strażacy spostrzegli, że płonie poddasze kamienicy. Rozpoczęła się ewakuacja poszkodowanych. Z pomocą policji osiemnaście osób ewakuowano schodami, cztery przy użyciu drabin. Następnie gaszono i częściowo rozbierano poddasze.

 

Dziewięć osób po badaniach wróciło do miejsca zamieszkania, w szpitalu na obserwacji pozostał tylko się 22-letni mieszkaniec kamienicy. Po przeprowadzeniu dochodzenia przez policję okazało się, że to on jest prawdopodobnym sprawcą podpalenia. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat