Tomaszów: W „szponach hazardu”

Strefa FM Piątek, 18 kwietnia 20080 1600
Szesnastolatek z Tomaszowa Mazowieckiego podkradał matce pieniądze i wszystko przegrywał na automatach do gry. W sumie nieletni hazardzista przepuścił ponad 2 tysiące złotych.
Wszystko zaczęło się, gdy chłopcu udało się wygrać 80 złotych w salonie z automatami. To zachęciło go do kolejnych gier, w których tracił pieniądze. Chęć odegrania się była silniejsza. Chłopiec zaczął wagarować, a czas spędzał grając na automatach. Kiedy zabrakło pieniędzy na hazardową rozrywkę, zaczął je kraść matce. Najpierw były to drobne kwoty. Chłopiec przestał kontrolować swoje zamiłowanie do gier np. potrafił przy automatach spędzić całą noc.

Zaniepokojona matka szukała pomocy u specjalistów. Nastolatek nie dotrzymując obietnicy poprawy, kradł z domu coraz większe sumy. 16 kwietnia znów przegrał dużą kwotę, z obawy przed konsekwencjami nie wrócił do domu. Matka złożyła zawiadomienie o zaginięciu dziecka, a nieletni znalazł się jeszcze tego samego dnia. Jak się okazało spał w budynkach gospodarczych.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 16-latek ukradł matce łącznie 1200 złotych, które przegrał na automatach. Materiały w tej sprawie zostały przekazane do sądu rodzinnego.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat