Tomaszów: Liczba urzędników nie wzrasta

Strefa FM Czwartek, 05 stycznia 20120 1269
Tomaszów nie stoi biurokracją. Od 2006 roku w mieście nie wzrasta zatrudnienie w magistracie.

- W samorządzie i w innych instytucjach zwiększone zadania pociągają za sobą konieczność zatrudniania nowych ludzi. Prezydent Zagozdon te zwiększające się zadania (nakładane i centralnie i przez zwiększone inwestycje, czy działania w ramach Unii Europejskiej) stara się zrealizować nie przy pomocy wzrostu zatrudnienia, ale przez racjonalizację tego zatrudnienia do stawianych wyzwań. Właśnie dzięki takim działaniom od 2006 w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim nie nastąpił wzrost zatrudnienia - mówi Jakub Pietkiewicz,  pełnomocnik prezydenta Tomaszowa.

Jak dodaje, prezydent stawia na racjonalny podział obowiązków. W 2006 roku magistrat zatrudniał 207 pracowników, podobnie jak obecnie.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat