To już ostatnie chwile na złożenie PIT-u

Strefa FM Wtorek, 30 kwietnia 20131 1526
Ci, którzy nie znajdą czasu, aby udać się do skarbówki osobiście i rozliczyć się z fiskusem, mogą to zrobić przez internet.

- W tym roku bardzo ładnie składane są zeznania drogą elektroniczną. Zachęcamy wszystkich, żeby korzystali z tej formy. Program naprawdę bardzo ładnie liczy, wystarczy mieć przychód z 2012 roku i nie wychodząc z domu można swoje zeznanie wysłać do Urzędu Skarbowego  - mówi Danuta Szwedo z Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Warto dodać, że we wtorek Urząd Skarbowy będzie czynny dłużej, bo do 18.00.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

CockS CockSranga30.04.2013 10:08

Muszę przyznać że elektroniczne złożenie deklaracji jest wspaniałe, już 2 rok składam w ten sposób i raczej będę tak robić ile się da, oczywiście do czasu jak nasz kochany rząd czy inne tam tałatajstwo czegoś nie spier...niczy

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat