To były figury z publicznością

ePiotrkow Niedziela, 19 października 20141 1649
W sobotnie popołudnie organizatorzy piotrkowskich Trybunałów Kabaretowych 2014 postawili ma młodych, którzy pokazali cztery strony kabaretu. Nie obyło się bez czynnego udziału publiczności.

Ładuję galerię...

 

- W sobotę mieliśmy młode kabarety - czyli to, co jest najważniejsze na Trybunałach. W tym roku młodzi stworzyli koncert, który nazwali „Cztery strony kabaretu”. Był kabaret klasyczny, muzyczny, improwizacja i stand-up, a wystąpili: Kabaret Inaczej (Białystok) - kabaret klasyczny, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą - kabaret muzyczny, Tomasz Nowaczyk – stand-up, Narwani z Kontekstu - Teatr Komedii Improwizowanej. Koncert poprowadził Kabaret Chyba – mówi dyrektor Trybunałów Bartek Gumulec.

A wieczorem było muzycznie i jazzowo. Wystąpił Kuba Badach. W jego wykonaniu usłyszeliśmy piosenki Andrzeja Zauchy.

 

Dziś (w niedzielę) przed nami jeszcze gala reżyserowana przez Krzysztofa Jaślara, prowadzona przez Artura Andrusa. Będą młode kabarety, konkurs na wpis do Konstytucji Kabaretowej, a gwiazdą gali będzie Grupa MoCarta.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

leinad ~leinad (Gość)19.10.2014 22:46

..spiewal pan Andrus dzis o piotrkowie publika smiala sie do lez, leczjak dla mnie brakło w jego wymowie kilku ciekawych hiipotez, cytował tresci z TTygodnika te o motylach i meeblarstwie, spiewał o lisciach o skejp odsiadce kózce i bukwie czym jeszcze, czemu nie wspomniał nic o mobbingu czy o raporcie kontrooli Nik, za tym raportem jak i za blonem stoi nasz Krzyś preezyydencik, miała tu matka synajedynego przesliczny z niego byl synek mial on dziewczyne równie przesliczna jak nasz trybunaalski ryynek, co ciagle lezy niigdzie sie nie ruszy bo wstyd w starówke dzisiaj iść, a do wyborów w piotrkowskiej głuszy dwadziesciakilka zostalo dni, snute sa plany czegozto nie bedzie mydli sie oczy wyyborcom, Cysorz to wszystko nam wybudujedzieki podatkom i unijnym funduszom..

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat