To będą najważniejsze mecze w tym sezonie

ePiotrkowRegion Piątek, 08 marca 20190 1577
W sobotę siatkarze LUMKS Kasztelana Rozprza rozpoczną walkę o utrzymanie w II lidze. Rywalem rozprzan w fazie play-out będzie zespół PGE Skry Bełchatów. Mecze zostaną rozegrane w sobotę i niedzielę, obydwa rozpoczną się o godzinie 18:00 w hali w Rozprzy, przy ulicy Sportowej 12A.

Żeby utrzymać się w II lidze rozprzanie będą musieli trzykrotnie pokonać swoich rywali. W rundzie zasadniczej mecze pomiędzy drużyną Kasztelana Rozprza a bełchatowską Skrą były niezwykle emocjonujące. Pierwszy mecz, który odbył się w Rozprzy, gospodarze wygrali 3:0, bełchatowianie zrewanżowali się przed własną publicznością, również wygrywając 3:0.

 

Organizatorzy tradycyjnie przygotowali wiele niespodzianek dla kibiców.

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat