Tłusty czwartek na łyżwach

ePiotrkow Czwartek, 04 lutego 20163 4192
Bal przebierańców na łyżwach - zabawę na miejskim lodowisku w parku Poniatowskiego zorganizował w tłusty czwartek piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Ładuję galerię...

- Rozdawane były pączki, lód został bardzo dobrze przygotowany. Impreza udana. Braliśmy udział w sztafecie, slalomie, było naprawdę fajnie – mówił jeden z uczestników imprezy na lodowisku. - Fajnie było się wyrwać ze szkoły i pokazać swoje umiejętności na lodowisku.

 

- Pożeniliśmy ostatki z tłustym czwartkiem, efektem jest dzisiejsza impreza, czyli trochę sportu i trochę poczęstunku tłustoczwartkowego, zadbaliśmy więc o to, aby było i wesoło, i sportowo – powiedział nam Leszek Heinzel, dyrektor OSiR-u. - Zapewniam, że rywalizacja sportowa była na naprawdę wysokim poziomie, wygrało Gimnazjum Katolickie.

 

Jeśli pogoda będzie sprzyjająca, OSiR zorganizuje w tym sezonie jeszcze jedną imprezę na lodzie – będzie to Dzień Kobiet.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)04.02.2016 15:27

Oj tłusty szczególnie ten pączuś na końcu!

12


-ja ~-ja (Gość)04.02.2016 13:01

Przebrania genialne, szkoda, że tak mało uczestników i temu misiu dla początkujących przydałby się nowy makijaż. Jakiś taki obskrobany ;)

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat