Tłumy w Ręcznie. Seniorzy dopisali

ePiotrkowRegion Niedziela, 07 października 201818 8758
Ponad 1000 osób uczestniczyło w zorganizowanym w Ręcznie spotkaniu w ramach akcji „Aktywny senior. Edukacja prozdrowotna poprzez zajęcia ruchowe i wykładowe”. W imprezie udział wzięły osoby z terenu 5 powiatów i Piotrkowa.

Ładuję galerię...

W programie niedzielnego spotkania zorganizowano m.in.: nordic walking, zajęcia sportowe - rzut lotką do tarczy, ćwiczenia z piłką lekarską, fitness, rzut podkową,  badania lekarskie takie jak  pomiar ciśnienia krwi, pomiar cukru, badanie cytologiczne. 

 

Był też program artystyczny, wystąpiły m.in. znane w całym kraju  kapele Fakiry i Spod Dębu.  

-  Okazuje się, że taki projekt jest potrzebny. To przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Mamy tu wspaniałe tereny wokół Ręczna gdzie można spacerować – podkreślił Marek Mazur, przewodniczący Rady Wojewódzkiej LZS w Łodzi.

Sami uczestnicy też byli zadowoleni. – Świetny pomysł, naprawdę potrzeba nam więcej takich imprez – powiedziała nam jedna z uczestniczek z powiatu piotrkowskiego.

 

Zadanie było finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.10.2018 08:26

Imprezie daje 1 miejsce w kategorii porażka roku Seniorów owszem dużo przyszli po darmowe kijki nawet z foli nie wyjeli później stali 2 godz za kiełbaską z wody przy czym się pobili ochrona interweniowała Śmiech na sali nic więcej

31


obeznany ~obeznany (Gość)07.10.2018 23:00

Dziękujemy za wspaniałą imprezę,super organizacja.

11


gość ~gość (Gość)07.10.2018 22:35

Trójmiasto Ręczno Łęczno i Pajęczno

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat