Tłumy na koncercie karnawałowym na UJK

Strefa FM Piątek, 08 lutego 20193 5986
Kwartet saksofonowy, kwartet smyczkowy, Piotrkowska Orkiestra Kameralna oraz orkiestra smyczkowa Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia - wszystkich można było posłuchać podczas czwartego koncertu karnawałowego, który odbył się w czwartek w piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Ładuję galerię...

Publiczność miała okazję wysłuchać prawdziwych przebojów, z niesamowitą oprawą muzyczną. - Nie jest to nasz pierwszy koncert karnawałowy i muszę przyznać, że znów piotrkowianie nas nie zawiedli. Zajęte były wszystkie miejsca, nawet musieliśmy przynosić dodatkowe krzesła, by uczestnicy mogli swobodnie posłuchać występów. Co roku staramy się pokazywać coś nowego, zawsze chcemy, żeby repertuar zaskakiwał - powiedziała Izabela Jasewicz z działu promocji uczelni.

 

Były walce, polki i tanga. Artyści wykonali również muzykę filmową oraz m.in. przeboje zespołu Brathanki. - Jest naprawdę niesamowicie, słychać, że artyści są bardzo ze sobą zgrani. To koncert karnawałowy, więc wszyscy się świetnie bawią. My również chodzimy do szkoły muzycznej i musimy przyznać, że jesteśmy bardzo dumne z naszych starszych kolegów. Dobór utworów jest świetny, poziom również jest bardzo wysoki. Na to wydarzenie przychodzimy już od kilku lat, oczywiście za każdym razem coś się zmienia, coś nas zaskakuje, ale zawsze jest tak samo genialnie. Może kiedyś i my pojawimy się na tej scenie - powiedziały Łucja Starościc i Zuzia Strojna. 

 


Zainteresował temat?

8

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.02.2019 08:50

Lubię to !

20


kobieta 45 ~kobieta 45 (Gość)08.02.2019 10:26

Byliśmy rodzinnie na wczorajszym koncercie - brawo, brawo, brawo. Koncert na bardzo wysokim poziomie. Na scenie prezentowali się ludzie z pasją. Wielkie brawa i podziękowania za trud który z pewnością został poniesiony w przygotowanie tego jakże pięknego spotkania.

91


Mery ~Mery (Gość)08.02.2019 10:08

Byłam po raz pierwszy, wielkie uznanie dla uczniów i profesorów naszej szkoły muzycznej. Możemy byc dumni z naszych muzyków i wspaniałej Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej. Gratulacje!

121


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat