Tiry blokują rondo. Inni kombinują pod prąd

Strefa FM Piątek, 16 października 202082 20947
W związku z remontem ul. Rakowskiej i budową autostrady A1 przejazd przez Piotrków jest bardzo utrudniony. Częstym zjawiskiem stało się blokowanie ronda przy Wolborskiej i Miast Partnerskich przez samochody ciężarowe. Jak udało nam się ustalić, ma to spory wpływ na kursowanie autobusów linii nr 2 i 5 w kierunku Meszcz.

Ładuję galerię...

Jak poinformował nas jeden z kierowców, opóźnienia na liniach sprawiają, że kierowcy nie mają przerw, bo stoją w korkach. - Nie można zjeść śniadania ani normalnie korzystać z toalety, bo jeździmy bez przerwy - tłumaczy.

 

Zapytaliśmy piotrkowskich policjantów, czy jest szansa na częstsze patrole w tym miejscu. - Faktycznie odnotowujemy wzmożony ruch samochodów ciężarowych na terenie miasta. Policja przeprowadza działania, np. "Akcja TIR" i reaguje na każde naruszenia w ruchu drogowym. Jeżeli widzimy takie zachowanie, możemy je zgłosić za pośrednictwem naszej strony internetowej, gdzie jest zakładka "Zgłoś przestępstwo lub wykroczenie online". Jest także instrukcja, co należy zrobić i jakie przygotować dokumenty, aby złożyć zgłoszenie" - mówiła asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.

 

Można także skorzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.


Zainteresował temat?

5

4


Komentarze (82)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_bigi ~gość_bigi (Gość)16.10.2020 10:02

Do Piotrkowianin ty się tak wysmętniasz na każdy temat najmądrzejszy jesteś we wszystkim takich jak Ty potrzebują w naszym pięknym rządzie pochwal się ile masz kategorii na prawko i też dopiero swoje mądrości zacznij pisać xd za robotę się weź

116


gość_tio ~gość_tio (Gość)18.10.2020 12:24

Czy nie mozna wprowadzić zakazy ruchu poawze 7 ton

13


gość_gggjllx ~gość_gggjllx (Gość)16.10.2020 10:36

Policja powinna kierować ruchem zwłaszcza w godzinach szczytu.....ale chyba nie potrafi tego.....?? Za to przypierdzielać się o inne rzeczy to już potrafi.....Np ganiać ludzi za brak maseczek albo przyczaić się gdzieś w krzakach i mandaciki wypisywać i wk...... ludzi. To im wychodzi perfekcyjnie. Biorąc pod uwagę że w policji to teraz same małolaty bez pojęcia, stworzone wyłącznie do wykonywania poleceń a nie do samodzielnego myślenia.

181


gość_rysiek ~gość_rysiek (Gość)16.10.2020 21:51

Gdzie jest policja nie wolno wjeżdżać na rondo wiedząc że niema dostatecznie miejsca żeby zjechać z niego szok co się wrabia ale też panowie z tirów mają mózgi czy nie mają dojdzie do rękoczynów bo ktoś w końcu nie wytrzyma

51


gość_gosc ~gość_gosc (Gość)16.10.2020 19:38

Najprostszym rozwiązaniem jest policja kierująca ruchem w godzinach szczytu. Rondo było by przejezdne i takie sytuacje nie miałyby miejsca.

71


gość_artur ~gość_artur (Gość)17.10.2020 00:34

Zablokujemy trase i tiry beda zmuszone jechac inna drogą.

41


zestresowany ~zestresowany (Gość)16.10.2020 21:52

Kto wpuścił TIR-y do jazdy ulicami miasta Piotrkowa Tryb.??? Ciągłe korkowanie ulic:Wolborskiej, Śląskiej, Roosevelta, Żeromskiego, Krakowskiego Przedmieścia przez jadące hordy TIR-ów, są dla kierowców samochodów osobowych totalnym KOSZMAREM. Pytam się czy ktoś monitoruje w tych okolicach ilość spalin z tych samochodów kierowanych do środowiska?

80


gość_ep ~gość_ep (Gość)16.10.2020 18:46

Nawigacja wyłączyła kierowcą MYSLENIE, jeżdżą oslepieni technologią, troszke sprytu wiedziesz i wyjedziesz z miasta bez problemu

30


gość_florka ~gość_florka (Gość)16.10.2020 21:36

Mieszkam na ulicy blokowanej z obu stron przez tiry i osobowki. Było źle, ale odkąd remontuja Rakowska jest tragicznie. W godzinach popołudniowych nie da się wyjechać,ani wjechać na moja ulicę. Nikt z kierowców nie przestrzega zasady pozostawiania wolnych skrzyżowań.

70


gość_g ~gość_g (Gość)16.10.2020 08:39

Niby zawodowcy a tak naprawde gamonie.Widzi że nie ma możliwości jazdy to stanie jak krowa na rowie i innym też nie da jechać.

261


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat