"The Doors" w Ośrodku Działań Artystycznych

ePiotrkow Wtorek, 28 lipca 20200 1393
Piotrkowski Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy fotografii pt. "The Doors". Autorami zdjęć są Maria i Mariusz Lauks. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w piątek o godzinie 19:00 w galerii przy ul. Sieradzkiej 8.

- Wiosną tego roku drzwi dla nas wszystkich stały się szczególnie ważne. Wydarzenia związane z pandemią sprawiły, że publikowane w internecie zdjęcia z cyklu "The Doors" autorstwa Marii i Mariusza Lauks nabrały nowego znaczenia. Konsekwentne powracanie autorów do tematu drzwi oraz nowa sytuacja, w której się wszyscy znaleźliśmy, stały się inspiracją do zaprezentowania fotografii istniejących do tej pory w rzeczywistości wirtualnej, w formie realnej wystawy. Pragniemy jednocześnie by wystawa ta stała się zachętą do głębszego przyjrzenia się progom, które przekraczamy każdego dnia - czytamy na stronie odaart.pl.

 

W trakcie wernisażu będzie można się spotkać i porozmawiać z autorami zdjęć. Wystawa będzie czynna do 6 września.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat